Yetenek Kazanım Programı “We Plus” İçin Başvurular Başladı!

Üniversite öğrencilerine part-time staj imkanı sağlayan ve genç yetenekleri mezuniyet sonrası bankaya kazandırmayı hedefleyen yetenek kazanımı programı “We Plus” için başvurular başladı

We Plus, Türkiye Finans’ın geleceğine katma değer sağlayacak genç yetenekleri mezuniyetleri sonrası bankaya kazandırmayı hedefleyen bir yetenek kazanımı programıdır.

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin 3. ve 4. sınıflarında öğrenim gören, iyi derecede ingilizce bilen, bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan ve 6 ay süre ile haftanın en az 2 günü programa devam edebilecek öğrencileri kapsar.

Programın temel amacı; öğrencileri bankanın ana süreçlerine dâhil ederek, profesyonel iş hayatına en uygun şekilde hazırlamaktır.

We Plus programı süresince hem bireysel hem de kurumsal açıdan katma değer sağlayan öğrenciler, mezuniyetleri sonrası bankadaoluşabilecek kariyer fırsatlarında öncelikli aday olmayı hak eder.

Geleceğe katılmak için başvuru yapabilirsiniz!

Genel Nitelikler:

  • Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde; tercihen İktisat, İşletme, Ekonomi, Bankacılık ve Finans , İstatistik, Ekonometri, Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği vb. bölümlerinde 3. ve 4.sınıf öğrencisi olmak,
  • İyi derecede ingilizce bilmek,
  • Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olmak,
  • Haftada en az 2 tam gün programa devam edebilmek.

İŞ TANIMI

We Plus programına kabul edilen öğrenciler, yetkinlikleri doğrultusunda Türkiye Finans’ın Genel Müdürlük birimlerinde, Şubelerinde veya Bilgi Sistemleri’nde görevlendirilirler.

Başvuru için tıklayınız: https://bit.ly/35pmEHX

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir