Ziraat Katılım Konut, Taşıt ve İhtiyaç Finansmanı Kâr Payı Oranları Düştü!

Ziraat Katılım Bankası konut, ihtiyaç ve taşıt finasmanı oranları güncellendi. Katılım Bankasından finansman desteği almak isteyenler için oranlar yeniden belirlendi

ZİRAAT KATILIM BANKASI KONUT FİNANSMANI KAR PAYI ORANI YÜZDE 0.94 OLDU!

Ev sahibi olmak için konut finansmanı desteği almak isteyen kişiler için Ziraat Katılım Bankası konut finansmanı oranı yüzde 0.99 seviyesinden yüzde 0.94 seviyesine çekildi.  Yapılan indirim ile beraber 120 ay vadeli 100 bin lira konut finansmanı kullanmak isteyen kişiler için aylık ödeme 1.393,40 liraya gerilemiş oldu.  Konut finansmanı kampanya paketi kapsamında ev sahibi olmak için finansman desteği almak isteyen kişilere yüzde 0.94 kâr payı oranı ile finansman sağlanacak. Ziraat Katılım Bankası sıfır konut finansmanından yararlanmak isteyen kişilere ise yüzde 0.79 kâr oranı ile finansman veriliyor.

ZİRAAT KATILIM BANKASI TAŞIT FİNANSMANI KAR PAYI ORANI DÜŞTÜ!

Ziraat Katılım Bankası taşıt finansmanı paketinde ise kâr oranı yüzde 0.98 olarak revize edildi. Kaskosuz taşıt finansmanı kullanmak isteyen kişilere yüzde 0.98  oranı ile taşıt finansmanı verilirken, kaskolu taşıt finansmanı kampanyası ile söz konusu oran yüzde 0,96 seviyesine çekiliyor.

ZİRAAT KATILIM BANKASI İHTİYAÇ FİNANSMANI KÂR PAYI ORANI YÜZDE 1.05 OLDU!

İhtiyaç finansmanı desteği arayan kişilere yönelik olarak banka yüzde 1,05 oranı ile finansman desteği sağlamaya başladı. 60 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç finansmanı kullanan kişilerin aylık ödemeleri 238,58 lira seviyesine gerilemiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir